Anasayfa Elyaf Kulplu 50x40x10 3D Çanta Yeşil Renk İki Taraf Baskılı
/uploads/1634822416.jpg

Elyaf Kulplu 50x40x10 3D Çanta Yeşil Renk İki Taraf Baskılı

Ürün Kodu :

Piyasa Fiyatı      : 0,00 ₺
0,00 ₺ (KDV Dahil)

Kumaş: Tela Kumaş (nonwoven)
Ebat: İsteğe göre belirlenmektedir.
Dikiş: Ultrasonik
Açıklama;
Doğa dostu tela kumaşdan üretilen ürünümüz. %100 geri dönüşümlüdür. Ürün üzerine isteğe bağlı olarak Flekso ve serigrafi baskı yöntemleri uygulanabilmektedir.
Dokuma veya örme olmayan yalnızca özel kullanımlar için imal edilen ve kullanım süresine göre maliyeti çok düşük olan teknik bir tekstil ürünüdür. Bu kumaşlar sıvı çekici, sıvı itici, esnek, sağlam, yumuşak, gergin, yanmayı geciktirici, filtre edici, antibakteriyel özelliklere sahip olabilmektedir.

SİPARİŞ VERMEK HAKKINDA BİLGİLER

Ürün resimlerindeki ölçüler ve renkler semboliktir, istenilen renkte ve baskıda üretimler yapılabilmektedir.
Ürün fiyatlarında yazan rakamlar bir ürün için yaklaşık maliyet olmakla beraber güncel fiyatlar için lütfen arayınız
Toplu sipariş vermek için lütfen menü'den toplu sipariş formuna tıklayarak bilgilerinizi iletin ve özel fiyat isteyin, toplu siparişler için 10.000 adet'den daha fazla ürün sipariş edilmesi gerekmektedir. Toplu sipariş adetine göre %5 ile %10 arasında iskonto uygulanabilmektedir.
Siparişler için optimum fiyat teklifi verilebilmesi için 1 bobin'i komple satın almanız gerekmektedir, aksi durumlarda çıkacak fireler ve verilecek emek konsunda optimum fiyat elde edilemeyebilecektir.
Türkiye'nin her yerine kargo ile sipariş teslim edebilmekteyiz, sipariş adetine göre imalat süresi ve kargo ücreti değişebilmektedir. İl dışından yapılacak siparişlere kargo alıcı ödemeli olarak gönderilecektir.

Benzer Ürünler